Kariera

W związku z dynamicznie rozwijającą się działalnością firma Jaremar Sp. z o.o Sp. K poszukuje kandydatów na następujące stanowiska pracy:

Magazynier – Wózkowy

Zakres obowiązków

  • - wydawanie i przyjmowanie towarów / załadunek i rozładunek samochodów,
  • - kompletacja zamówień, rozkładanie towaru, pakowanie towaru,
  • - wysyłanie towarów według przekazanych dokumentów,
  • - weryfikacja stanów magazynowych (inwentaryzacja),
  • - optymalizacja przestrzeni magazynowej,
  • - dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy/ na magazynie / bieżące prace porządkowe,
  • - przestrzeganie obowiązujących procedur oraz przepisów BHP i prawa pracy, obsługa wózka widłowego.

Wymagania

  • - uprawnienia na wózki widłowe (butla gazowa/spalinowe),
  • - dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • - samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • - pracę w systemie dwuzmianowym z możliwością pracy w nadgodzinach,
  • - umowę o pracę po okresie próbnym,
  • - szkolenia z obsługi maszyn,
  • - wynagrodzenie od 2 900 do 4 000 brutto wraz z premią.

Montażysta

  • - prace przy pakowaniu urządzeń i maszyn w siedzibie klienta,
  • - obsługa maszyn produkcyjnych,
  • - dbanie o standardy jakościowe produkowanych wyrobów,
  • - dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • - wykształcenie minimum zawodowe,
  • - prawo jazdy kategoria B,
  • - dyspozycyjność,
  • - brak przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia pracy w firmie produkcyjnej,
  • - umiejętność pracy w zespole,
  • - uprawnienia na wózki widłowe lub/i suwnice będą dodatkowym atutem,
  • - odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • - wynagrodzenie od 2900 do 5000 brutto wraz z premią,
  • - szkolenia z obsługi maszyn.

Miejsce pracy:

  • Obszar działalności firmy Jaremar Sp. z o.o Sp. K

Montażysta – praca na terenie Europy (Niemcy)

Wymagania

  • - podstawowa znajomość j. niemieckiego mile widziana,

Oferujemy

  • - wynagrodzenie od 6 000 do 10 000 brutto wraz z premią,
  • - przejazd i zakwaterowanie na koszt pracodawcy,
  • - praca w zespole polskojęzycznym,
  • - możliwość zjazdu do kraju raz w miesiącu,
  • - we wszystkich kwestiach związanych z Twoim życiem zawodowym i osobistym w Niemczech wspiera Cię w języku polskim nasz koordynator.

Informacje o procesie rekrutacji:

Dokumenty potrzebne do przeprowadzenia rekrutacji: CV

Sposób przesyłania dokumentów: osobiście, listownie lub elektronicznie

Adres dostarczenia dokumentów osobiście lub listownie: JAREMAR ul. Wieniawskiego 18, 41-506 Chorzów, lub elektronicznie na adres praca@jaremar.pl

osoba do kontaktu w sprawie przesyłanych dokumentów: Krzysztof Kistela 887 788 600

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zainteresowany naszymi produktami lub usługami?

Chcesz zapytać o szczegóły?

Zadzwoń lub napisz

Napisz